Podmínky výkupu

 

Existuje několik způsobů, jak nám vaše hry (případně herní zařízení jako konzoli, joypad či paměťovou kartu) nabídnout:

Přímý prodej - je podmíněný osobní návštěvou naší prodejny, kde nám zboží nabídnete a my ho po vzájemné dohodě od Vás odkoupíme

Nabídka her po telefonu - zatelefonujte nám do prodejny, co nám chcete nabídnout a domluvíme se po telefonu. Prosím připravte si přesně seznam věcí k prodeji včetně jejich stavu. Celou transakci pak vyřídíme poštou.

Nabídka her s využitím formuláře na naší stránce – formulář je jednoduchý a umožňuje vložení více titulů s předvyplněnými hodnotami. Celou transakci pak vyřídíme poštou.

Nabídka her emailem – je samozřejmě možné nám poslat seznam her k odprodeji také emailem. Prosíme však, abyste napsali všechny potřebné informace tj. přesný název hry (nejen FIFA apod.) včetně podnázvu, kompletnost, stav cdček a celkový stav, jazyková verze her (pokud se liší od angličtiny).
 

Platba

Pokud se domluvíme na ceně, peníze vám pošleme převodem na váš bankovní účet dle údajů, které nám poskytnete. Peníze se dají poslat také složenkou, za tuto transakci vám ale odečteme 35,-, které nás bude stát použití složenky. Peníze z výkupu se dají samozřejmě přímo odečíst z vámi objednaného zboží.
 

Jen po domluvě

Neposílejte nic bez přesné a konečné domluvy s námi. Do balíčku vložte lístek, kde bude Vaše čitelná adresa (z důvodů možnosti znečitelnění iniciál na obalu po cestě) a dále pro kontrolu ceny, na kterých jsme se domluvili, telefonní číslo pro případ, že by vznikl jakýkoliv problém a číslo vašeho bankovního účtu, pokud chcete platbu převodem na konto. Balíček pošlete doporučeně a pokud jeho hodnota přesahuje 500,-, pak pojištěný. Zboží nám neposílejte dobírkou.