zpět na seznam - Závodní

Colin McRae Rally 2.0 + No Fear Downhill Mountain Biking

Hodnocení uživatelů
-

Poznámka: Chybí manuál, jinak kompletní
Platforma: Playstation (PSX)
Vydavatel: Codemasters
Rok výroby: 2002
Žánr: Závodní
Dostupnost: skladem
Stav: Bazarové
Cena: 430,-

Colin McRae Rally 2.0 + No Fear Downhill Mountain Biking je kompilace dvou závodních her, přičemž každá z nich je z trochu jiného soudku.
 
Colin McRae Rally 2.0 je pokračování veleúspěšné rallye závodní hry, která se pokusila přiblížit masovějším hráčům, aniž by musela výrazně snížit pocit z reálné jízdy. Na vyzkoušení vás čeká na 13 aut, jako Ford Focus nebo Subaru Impreza, které můžete prohánět po tratích v osmi zemích světa. Pokořte hru na základní obtížnost a odemkne se vám vyšší. Můžete také závodit s časem, nebo až proti pěti soupeřům v módu Arcade. Spolu se svým arkádověji laděným rivalem V-Rally 2 se jedná o nejlepší rallye závody prvního Playstationu.
 
Ve hře No Fear Downhill Mountain Biking okusíte závody na horských kolech na některé z extrémních tratí rozesetých po celém světě. Potlačte strach a otestujte si své schopnosti, rovnováhu a nervy. Je to celé na vás, jen vy proti zákonům přírody a fyziky, jen vy proti soupeřům. Budete se řítit z kopce, řezat zatáčky a hlavně nešlapat na brzdu – na kterékoliv z 25-ti tratí (v 9 zemích) s rozdílným terénem. K dispozici vám bude 8 hratelných jezdců, každý se svými schopnostmi, které ovlivní styl jízdy. Připraveno je 6 herních módů a 3 úrovně obtížnosti. Hru budete moci sledovat nejen zpoza postavy, ale rovněž i autenticky zpoza řidítek Výhry vám umožní odemčít si nová horská kola či další bonusy. Závodit budete moci až proti 3 kamarádům (pokud máte multitap).

Přidejte své hodnocení:

Přidejte své hodnocení této hry >>


zpět na seznam - Závodní